Вільні місця, викладачі (станом на 10 квітня, оновлюється) XI сесія. 1-9 травня Вільних місць нема Гімназія «Діалог» Викладач – Юрій Кращенко, хімік, доцент хімічного ф-ту ПНПУ імені В.Г.Короленка, голова Ради молодих учених при МОН, канд. пед. наук. XII сесія. 1червня -11 червня Є 20 вільних місць XIIІ сесія. 12 червня - 25 червня Є 11 вільних місць Русанівський фізико-математичний ліцей, 9 дітей Викладачі: Олександр Баранський, учень К. І. Чурюмова, Астрономічна обсерваторія КНУ ім. Тараса Шевченка, ст. наук. співробітник Національного ботанічного саду Національної академії наук України , канд. біол. наук, керівник секції «Астрономія» Міжнародної зеленої школи. Доньки К. І. Чурюмова - Олена Мельник, Тетяна Чурюмова (узг.) XIV сесія. 26 червня - 9 липня Вільних місць нема Заброньовано Українським фізико-математичним ліцеєм, поглиблена олімпіадна програма з ІТ, астрономії, Медіа студія "Птахи" Керівник групи - Ірина Богомаз , Український фізмат-ліцей (УФМЛ) Наукові секції: астрономія, програмування Викладачі: Андрій Симон, учень К. І. Чурюмова, інженер 2 категорії НДЛ «Фізика космосу фізичного факультету КНУ ім. Шевченка», викладач астрономії Українського фізико-математичного ліцею (УФМЛ) Валентина Потієнко, викладач програмування УФМЛ, канд. пед. наук XV сесія. 10 липня - 23 липня Є 2 вільних місця Заброньовано Державною художньою школою ім. Т. Шевченка, посилена програма з образотворчого мистецтва. Наукові секції - астрономія, фізика, біологія, палеонтологія. Секції "біологія", "палеонтологія", палеонтологічна пісочниця працюватимуть з 17 липня-6 серпня. Викладачі: Леонід Горобець, асистент кафедри екології та охорони навколишнього середовища ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ст. наук. співробітник Палеонтологічного відділу Національного науково-природничого музею Національної академії наук України, керівник юних науковців, переможців олімпіад з біології, конкурсів МАН, Всеукраїнського турніру юних біологів, канд. біол. наук, керівник секцій «Біологія», «Палеонтологія» Міжнародної зеленої школи. Людмила Ричкалова, художник, викладач Державної художньої школи ім. Тараса Шевченка, керівник групи XVI сесія. 24 липня - 6 серпня Є 20 вільних місць для групи (або 2 груп) (попередньо заброньовано Смілянським природничо-математичним ліцеєм) Наукові секції: астрономія, біологія, палеонтологія, робототехніка (узг.). Викладачі - Леонід Горобець, асистент кафедри екології та охорони навколишнього середовища ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ст. наук. співробітник Палеонтологічного відділу Національного науково-природничого музею Національної академії наук України, керівник юних науковців, переможців олімпіад з біології, конкурсів МАН, Всеукраїнського турніру юних біологів, канд. біол. наук, керівник секцій «Біологія», «Палеонтологія» Міжнародної зеленої школи. XVII сесія. 7 серпня- 20 серпня Є 11 вільних місць. "Діти Надії та Любові" 9 дітей Викладач: Пономаренко Василь Олександрович, кандидат фіз.-мат. наук, молодший науковий співробітник Астрономічної обсерваторії КНУ імені Тараса Шевченка, вчитель астрономії УФМЛ імені Тараса Шевченка.дослідник комет, учень К. І. Чурюмова XVIII сесія. 21 серпня – 29 серпня Є 5 вільних місць Державна музична школа ім. Миколи Лисенка, інших музичних шкіл, 15 дітей. Посилена програма з музики Викладачі: Наталя Коптєнкова, викладач, керівник Дитячого естрадно-симфонічного оркестру Київської ДШМ №8, віце-президент Громадської організації українських викладачів-струнників "ESTA-Україна", керівник групи. Олександр Триліс, фізик, викладач фізики Українського фізико- математичного ліцею, заслужений вчитель України, музикант, керівник гурту "Летопись" (узг.) Фотографії садиби та оновлена інформація: http://igs.openpolicy.org.ua/lito-v-karpatah-programa-litn…/ Інші викладачі анонсовані будуть пізніше.